پروژه ها

تولید محتوا • طراحی وبسایت • استراتژی دیجیتال مارکتینگ • ایجاد کمپین های تبلیغاتی • برندینگ • UX/UI

زمان‌های آزاد همکاری با ما

مشتاقانه آماده همکاری هستیم

گروه نویسم با توجه به شناخت و اشرافی که در حوزه تصویر و قلم دارد ، در خانه ای ساده و بی طبقه ای به نام نویسم داشته های خود را برای پاسخ به نیاز متقاضیان گرامی در دایره اخلاص ارائه می دهند . افرادی که ساکن این خانه شده اند در حوزه هایی چون تولید فیلم و نگارش فیلمنامه ، ساخت تیزرهای تبلیغاتی ، نقاشی ،گرافیک و خلق آرم ، طراحی وبسایت و سامانه های نرم افزاری ، سئو ، ایجاد کمپین های تبلیغاتی و دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ، چاپ و نشریه ، تولید محتواهای متنی، گرافیکی، ویدئویی، تصویری ، صوتی برای استفاده از فضاهای شهری و همچنین درج در سامانه های نرم افزاری مبتنی بر وب و وبسایت های تجاری، آموزشی و سرگرمی و شبکه های اجتماعی صاحب ایده و مشغول به فعالیت هستند . نویسم بر این باور است که ماندگار ترین کارها در گرو رویکرد به فعالیت اشتراکی معنا می یابد.

تولید محتوا . دیجیتال مارکتینگ . برندینگ . طراحی وبسایت و پرتال
تداوم یک اثر حاصل آگاهانه گام برداشتن است
0
0
0
0
روز
0
0
ساعت
0
0
دقیقه
0
0
ثانیه

تجربه ای دلچسب همکاری با نویسم

با توضیح درباره ی پروژه خود و انتظاراتی که از کسب و کار خود در فضای مجازی دارید ، مرتبط ترین کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت

کارشناسان نویسم در حوزه هایی چون تولید فیلم و نگارش فیلمنامه ، ساخت تیزرهای تبلیغاتی ، نقاشی ،گرافیک و خلق آرم ، طراحی وبسایت و سامانه های نرم افزاری ، سئو ، ایجاد کمپین های تبلیغاتی و دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ، چاپ و نشریه ، تولید محتواهای متنی، گرافیکی، ویدئویی، تصویری ، صوتی برای استفاده از فضاهای شهری و مجازی و همچنین درج در سامانه های نرم افزاری مبتنی بر وب و وبسایت های تجاری، آموزشی و سرگرمی و شبکه های اجتماعی صاحب ایده و مشغول به فعالیت هستند . نویسم بر این باور است که ماندگار ترین کارها در گرو رویکرد به فعالیت اشتراکی معنا می یابد.

تماس با ما